Temos Archyvai: Uncategorized

Sugrįžėlių poezijos vakaras rugsėjo 29

Paskutinį rugsėjo ketvirtadienį, IX.29, kviečiame atvykti į poezijos vakarą, organizuojamą Vilniaus žydų viešojoje bibliotekoje, Gedimino pr. 24. Eiles skaitys Edmundas Atkočiūnas, Gitana Merkelienė ir kiti poetai, gyvenę užsienyje ir grįžę į Lietuvą. Programos pradžia 18 val. Daugiau informacijos gali pateikti patys programos dalyviai.

Sugrįžėliai remia Ukrainą


Mes, sugrįžėliai, su siaubu stebime Kremliaus žiaurią ir beprotišką karinę invaziją į Ukrainą. Raginame visus prisidėti prie pagalbos Ukrainai ir visais įmanomais būdais stabdyti Kremliaus agresiją. Valdybos sprendimu, iš LGUVO biudžeto jau pervedėme 500 eurų organizacijai VšĮ Mėlyna ir geltona.  Dėkojame visiems, kurie moka nario mokestį ir aukoja 1,2% ar kitą dalį nuo gyventojo pajamų mokesčių. Būtent šie įnašai sudaro LGUVO biudžetą, ir todėl galime tiesiogiai ir operatyviai suteikti bent jau tokią pagalbą Ukrainai. Ačiū! Слава Україні!

LGUVO Visuotinis susirinkimas – vasario 5 d.

Vasario 5 d. (šeštadienį) vyks kasmetinis LGUVO Visuotinis susirinkimas. Laukiame ir tų, kurie neseniai grįžo į Lietuvą po ilgesnio gyvenimo užsienyje, ir šiaip idėjų organizacijai turinčių ir Lietuvą mylinčių tautiečių.

LGUVO Visuotinis valdybos susirinkimas vyks Ignalinos r., Ginučiuose esančioje sodyboje. Žmonių kiekis ribotas.

Visi norintys galės jungtis ZOOM platformoje vasario 5 d. nuo 18.00 val. Tik prašome iš anksto registruotis elektroniniu paštu ingrida@almaja.lt. Jums bus atsiųstos ZOOM prisijungimo nuorodos. Tel. nr. pasiteiravimui +370 615 13550.

Sugrįžėlių poezijos vakaras – gruodžio 22 d.

Pandemijos metu tiesioginius susitikimus rengti nėra paprasta, bet bandome sudaryti ir tokias galimybes. Kviečiame į poezijos vakarą „Gyvenimas viltyje“.

Programoje:
• Dr. Jūratė Landsbergytė – fortepionas
• Undinė Teišerskienė – poezija
• Rimas Užgiris – poezija
• Gitana Merkelienė – poezija
• Klaudija Merkelis – skaitovė
• Edmundas Atkočiūnas – poezija

Poetai yra gyvenę užsienyje ir grįžę į Lietuvą. Daugiau informacijos gali pateikti patys programos dalyviai. Vakaras vyks 2021 m. gruodžio 22 d. trečiadienį, nuo 18.00 val. Privalomas galimybių pasas ir kaukės dėvėjimas. Adresas: Čiurlionio namai, Savičiaus g. 11, Vilnius.

LGUVO Visuotinis susirinkimas – vasario 16 d.

Dėkojame visiems sugrįžėliams, prisijungusiems nuotoliniu būdu prie virtualaus LGUVO Visuotinio susirinkimo. Simboliška, kad jis vyko mums svarbios šventės metu – 2021 m. vasario 16 d. buvo patvirtintos LGUVO prezidento Edmundo ir finansininkės (bei susirinkimo organizatorės) Ingridos ataskaitos.

Nuspręsta neorganizuoti naujų rinkimų, vyko diskusija apie organizacijos veiklą karantino sąlygomis. Ačiū už dalykiškus pasiūlymus ir konstruktyvias diskusijas, buvo džiugu vėl pasimatyti, nors ir netiesiogiai!

Darbalaukis su dalimi LGUVO Visuotinio susirinkimo dalyvių

Paskutinis rugpjūčio ketvirtadienis Lukiškių aikštėje

Nors šiuo sudėtingu laikotarpiu turime kiek riboti didesnius renginius, visgi norisi išnaudoti progas susitikimams. Paskutinį rugpjūčio ketvirtadienį (08.27), kviečiame prisijungti prie „Vilnius skaito“ bibliotekos organizuojamo renginio „Suckeverio sugrįžimas“ (Lukiškių aikštėje 19.00 val.). www.facebook.com/events/247487452884780

Jei smarkiai lis, renginys bus perkeltas į Nacionalinę M. Mažvydo biblioteką. Dėl detalių kreipkitės į Jurgitą Matulienę. Nepamirškite saugumo priemonių!