Temos Archyvai: Uncategorized

Europos parke prasidėjo Lietuvių vienybės karūnos paminklo statyba

Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo šimtmečiui, gruodžio 9 d. Europos parke buvo pastatytas aukuras Lietuvių vienybės karūnos paminklo įgyvendinimo projekte, po kuriuo buvo įkasti palinkėjimai Lietuvai. Šio projekto minties autorius LGUVO „Sugrįžus“ prezidentas E. Atkočiūnas, idėjos generatorius ir įgyvendintojas – skulptorius architektas, poetas Gediminas Radzevičius ir kiti iniciatyvinės grupės nariai.

Skaitykite toliau

LGUVO prisijungė prie paramos akcijos „Maltiečių sriuba“

Lapkričio 8 d. Vilniuje Maltos ordinas pradėjo kasmetinę labdaros akciją „Maltiečių sriuba“. Jos atidarymo šventėje dalyvavo ir Lietuvių, gyvenusių užsienyje, visuomeninė organizacija „Sugrįžus“, kurią atstovavo prezidentas Edmundas Atkočiūnas.

Maltiečiai ir jų draugai, rėmėjai, partneriai vaišindami sriuba praeiviams priminė, kaip svarbu dalintis, nes dubenėlis bendro valgio, dėmesys vienas kitam suartina ir sustiprina visus kaip bendruomenę.

Skaitykite toliau

Spalio susitikimas vyks skaitant poeziją

LGUVO „Sugrįžus“ prezidentas Edmundas Atkočiūnas ir kiti nariai rengia poezijos vakarą „Gyvojo žodžio skambesys“, kuris vyks spalio 26 d. M. K. Čiurlionio namuose (Savičiaus g. 11, Vilnius) 18.00 val.

Poezijos vakaru LGUVO „Sugrįžus“ pradeda kultūrinį-poetinį žygį, pasitikdama Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

Skaitykite toliau

Paskutinis ketvirtadienis – su Eurobasket!

Rugpjūčio mėnesio paskutinį ketvirtadienį negalima negalvoti apie krepšinį. 🙂 LGUVO „Sugrįžus“ narius ir jų draugus kviečiame į „Stars and Legends“ barą (Konstitucijos pr. 12), kur galėsime kartu stebėti varžybas Lietuva – Gruzija. Varžybų pradžia – 18.30 val. Bet siūlome atvykti anksčiau, kad prasidėjus varžyboms būtų mažiau sumaišties. 🙂 Stalas rezervuotas SUGRĮŽĖLIŲ vardu.

Planuojančių prisijungti, prašome pranešti bent kelios valandos iki rungtynių vienu iš 2 būdų, kad galėtume įsivaizduoti, kelių vietų stalo reikės:

  1. pasižymėti Facebook renginyje „Dalyvausiu“ arba
  2. parašyti Indrei (indre.makauskaite@gmail.com), kiek jūsų atvyks.

Lauksime pergalingo Lietuvos krepšinio rinktinės sudalyvavimo!