Temos Archyvai: Uncategorized

LGUVO Visuotinis susirinkimas

Visi, kurie negalėjo pernai, labai laukiami šiemet.
Vasario 2 d. (šeštadienį) kviečiame organizacijos narius į kasmetinį visuotinį LGUVO susitikimą. Žinoma, laukiame ir naujų narių, neseniai grįžusių į Lietuvą, įdėjų organizacijai turinčių ir Lietuvą mylinčių tautiečių.
Susitikimas vyks jau tradicinėmis LGUVO visuotinių susitikimų vieta tapusiose TAG įmonės patalpose – Tujų g. 29, Vilniuje.

17 val. pradėsime susipažinimą, naujų narių registraciją, apžvelgsime praėjusius metus ir 2019 metų planus.
Į neformalią renginio dalį galima atsinešti savo vaišes.

Rugpjūčio susitikimas – restorane „Grey“

Po ilgokos pertraukos, kurios metu džiaugėmės tikrai karšta vasara, bus smagu vėl visiems susitikti. Jaukiam pasibuvimui Vilniaus centre paskutinį rugpjūčio ketvirtadienį, rugpjūčio 30 d., siūlome jau anksčiau kelis kartus mūsų aplankytą restoraną „Grey“ (>>>).

Laukiame visų 19.00 val. „Grey“ restorane (Pilies g. 2, Vilnius). Galbūt netgi pavyks susėsti prie lauke esančių staliukų!

Skaitykite toliau

Kartu tarkime „Ačiū“ JAV!

Liepos 19 d. visi kviečiami 16.00 val. atvykti į Vašingtono aikštę, esančią tarp Baltojo tilto ir Lukiškių aikštės Vilniuje. Tai mūsų visų pagarbos ženklas JAV – mūsų sąjungininkei, niekada nepripažinusiai Baltijos šalių okupacijos ir tvirtai tikėjusiai, kad Lietuva bus laisva.

Skaitykite toliau