JAV Nepriklausomybės dienos piknikas Verkiuose

Sugrįžėliai tradiciškai prisijungia prie JAV Prekybos Rūmų organizuojamo 4th of July pikniko Verkių parke Vilniuje (>>>).

Rinksimės kiek anksčiau, kad nereikėtų laukti ilgoje eilėje ir greičiausiai turėsime savo stalą! Programoje – himnai, paradai, fejerverkai, nemokami desertai, planuojama ir bendra sugrįžėlių nuotrauka su JAV ambasadore. Paraginkite ir kitus prisijungti!

Numatytas renginio pradžios laikas – 18.00 val. Tuo metu jau būna gana ilgos eilės prie įėjimo, taigi patartina atvykti kiek anksčiau. Šiemet organizatoriai primygtinai ragina iš anksto įsigyti kvietimus už 35 Lt. Jie teigia, kad atėjusiems be įsigytų kvietimų leis susimokėti prie įėjimo į parką ir pakliūti į renginį tik išimties tvarka. Kiek griežta bus išimties tvarka nežinome, todėl raginame tvirtai apsisprendusius dėl dalyvavimo tiesiogiai įsigyti kvietimus iš pačių organizatorių. Tereikia prisijungti prie nurodytos svetainės, užpildyti ten esantį registracijos failą ir nusiųsti el. paštu, kuriame galite įrašyti, jog esate rekomenduoti per LGUVO Sugrįžus organizaciją.

Tiems, kurie yra susimokėję šių metų LGUVO nario mokestį, galime tarpininkauti užsakydami kvietimus į renginį per mūsų organizaciją už tuos pačius 35 Lt. Prašome atsiųsti el. paštu svajus@rocketmail.com ir susitarsime, kaip perduoti kvietimus. Birželio pabaigoje sugrįžėlių susitikimo nebus, tiksliau – jis yra nukeliamas į pikniką Verkių parke.

Iki smagaus pasibuvimo!