Tradicinis ketvirtadienio susilėkimas – prie vandens!

Karštos vasaros proga tradicinį ketvirtadienį sugrįžėliams siūlome susirinkti kavinėje prie Gilužio ežero paplūdimio: Villa Alicante netoli Vilniaus, už Pilaitės, www.alicante.lt. Jau užrezervavome staliuką nuo 18.00 val., o nuo 17.00 iki 18.00 val. galime turėti tinklinio aikštelę.

Norintys ramiai pasisėdėti prie staliuko galės užsisakyti alaus ar kitų gėrimų bei valgių. Galima pasipliuškenti ežere, vieną kitą atliekamą užtiesalą ir tinklinio kamuolį būtinai atsinešime. Privažiavimas su mašina tikrai nesudėtingas, na o miesto transportu irgi galima nusigauti bent iki Pilaitės – pėsčiomis eiti liktų koks puskilometris. Orų prognozė pakankamai optimistiška – bus tikrai šilta, o nuo trumpalaikio lietaus (vargu ar jo iš viso sulauksim) be problemų pasislėpsime po lauko kavinės stogu.

Susirinkti šį ketvirtadienį, liepos 29 d., siūlome jau 18.00 val. – tuomet užteks laiko ir saule pasidžiaugti. Reikia per šiandien apsispręsti dėl tinklinio. Aikštelę už 30 Lt galime pasiimti tik iki 18.00 val., nes vėliau ji yra rezervuota kažkam kitam. Jei neatsiras dar bent trys norintys ir galintys atvykti 17.00 val., tai turbūt teks atšaukti šį malonumą. Būtinai praneškite kuo anksčiau, kad norite pažaisti tinklinį.

Jei kam reikės pagalbos su atvažiavimu, nesikuklinkite, skambinkite Svajui tel. 8 682 56893.