Sugrįžėliai prisideda prie „DAROM“

Kaip daugelis žinote, mūsų organizacija viena pirmųjų pradėjo visuomenines šiukšlių rinkimo akcijas Vilniuje.   2007 m. plačiai nuskambėjo tuometinės LGAVO pasakojimas apie daugybę šiukšlių maišų, surinktų prie Gedimino kalno. Akcijas kartojome ir 2008 m., ir 2009 m.

Šiemet nusprendėme koordinuoti savo veiksmus kartu su DAROM iniciatyva (www.mesdarom.lt). Neužilgo šeštadienį, balandžio 17 d, yra organizuojamas šiukšlių rinkimas visoje Lietuvoje. LGUVO kviečia šiemet šiukšles rinkti Žolyno gatvės teritorijoje, pradedant nuo troleibusų parko ir einant tolyn į rytus Šveicarijos parke, DAROM numeris 1.475.928 (Vilniaus miestas, Antakalnio seniūnija, Šveicarijos parkas, Žolyno gatvė, Vilniaus troleibusų parkas). Dalyvausim kartu su Jutmilos fondo nariais bei vaikų namų auklėtiniais.

Norintys prisijungti, skambinkite / rašykite SMS Daumantui tel. 8 655 06560, kad žinotų kiek reikės šiukšlių maišų. Dėl atvykimo taip pat galite klausti pas Svajų tel. 8 682 56893 ar kitus sugrįžėlius. Galite registruotis ir per www.mesdarom.lt, nors tai nėra būtina. Susitiksime 10.00 val. ryte prie Troleibusų parko (Žolyno g. 15). Ten ir nuspręsime, į kurią pusę judėti. Taigi ruoškit pirštines ir džinsus!