Sveiki gyvi sugrįžėliai iš visokių pasviečių!

Nuaidėjo nudundėjo pačio šauniausio Naujametinio fejerverko garsai, gerai pailsėjom po ilgų švenčių ir kibom į atlapus kriziniams metams – lengva niekuomet nebuvo, o šiemet dar labiau reikia pasistengti, norint tikrai gerai gyventi.

Gerai jaustis norime kiekvienas kur mes tik bebūtume – ir namie, ir darbe, ir laisvalaikio renginiuose, ir klubinėje veikloje… Prisiklausėm bei prisiskaitėm per praėjusius metus visokiausių įdomybių apie LGAVO „SUGRĮŽUS“ – ir teigiamų, ir neigiamų atsiliepimų. Kas norite įnešti šviežumo į organizacijos veiklą, kas norite pakeisti kai kuriuos įstatų punktus, kas turite minčių, kaip pritraukti daugiau aktyvių entuziastų ar kitaip norite būti naudingi bei jaučiatės reikalingi šiai organizacijai, kviečiu visus aktyviai dalyvauti LGAVO „SUGRĮŽUS“ ataskaitiniame – rinkiminiame susirinkime, kuris įvyks sausio 31-ąją dieną 14 val. Olimpiečių gt. Nr.1, RE/MAX Capital biuro patalpose.

Tik atvykę ir dalyvaudami diskusijose, kiekvienas iš mūsų galėsime siekti, kad organizacijos veikla būtų labiau atitinkanti daugumos lūkesčius. Abejingumu arba šnibždėjimu pakampėse mes tikrai nieko nepasieksime. Būkime aktyvūs ir pilnateisiai savo organizacijos nariai!

Pagarbiai,

Juozas Žagelis,

LGAVO „SUGRĮŽUS“ valdybos narys