Pirmojo gimtadienio šventė

Paskutinį vasaros savaitgalį džiugus šventinis renginys ant jūros kranto Monciškėse suburs Lietuvai neabejingus į vieną didelį ir jaukų būrį.

1-erių metų gimtadienyje svečiuosis „sugrįžėlių“ draugai iš LR Seimo ir PLB komisijos, Tautinių mažumų ir Išeivijos departamento, linkėjimus siunčia ir žada prisijungti visą pasaulį „išmaišiusio“ Lietuvos Jaunimo šokių ansamblio „Grandinėlė“ vadovė, baletmeisterė Zita Rimkuvienė, sveikinimus ir linkėjimus siunčia LIJOT Prezidento patarėja tarptautiniais jaunimo politikos klausimais Gaja Bartusevičiūtė, Lietuvių grįžimo į Tėvynę informacijos centro vadovas Žilvinas Bieliauskas, „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ ambasadorių programos vadovė Rūta Jurgilaitė, Čikagos Lietuvių tautinių šokių kolektyvo „Suktinis“ šokėjai, UAB „Baltų lankų knygynas“ importo ir eksporto skyrius, portalo lietuviams www.lietuviams.com vyriausioji redaktorė Deimantė Dokšaitė, savaitraštis „Infotiltas“, o taip pat – 2007 m. rugpjūčio 6-9 dienomis Kernavėje vykusio PLB kraštų valdybos pirmininkų ir PLJS kraštų valdybų pirmininkų suvažiavimo dalyviai.

Jei skaičiuotumėme praleistus už Atlanto metus, VIENERI METAI SUGRĮŽUS – nėra daug. Bet per tuos mažus VIENERIUS METUS mūsų organizacija jau vienija daugiau, nei 60 „sugrįžėlių“!!! Per tuos mažus VIENERIUS METUS mes, sugrįžę, labai aiškiai supratome, kokie vieni kitiems – išsibarstę po visą pasaulį lietuviai – esame svarbūs ir reikalingi. Mes ir Jūs žinome, koks jausmas yra BŪTI LIETUVIU NE TĖVYNĖJE.

Šis jausmas užaugina sparnus. Tad mes parskridome. Matome – Lietuva kantriai laukia vis naujo pavasario…, kuomet paukščiai grįžta namo… Jų sparnų reikia Lietuvai. KARTU IR NAMUOSE MES ESAM STIPRŪS. Mums gera čia. Nuoširdžiai. Norime tuo jausmu pasidalinti.

Aplankykite mus. Pakalbėsime apie tai, kaip sugrįžtama namo…

Dėl tikslios vietos ir laiko skambinkite tel. 8 616 45677, rašykite el. p. amerikoslietuviuklubas@yahoogroups.com arba sekite informaciją www.sugrizus.lt.