Vėl renkamas nario mokestis

Mieli sugrįžėliai, kaip turbūt jau žinote, po eilės formalumų jau oficialiai įregistravome LGUVO pavadinimo, įstatų bei kitus pakeitimus, priimtus Visuotiniame narių susirinkime 2009 sausio 31. Taigi vėl esame pasiruošę rinkti nario mokestį ir pildyti organizacijos biudžetą, nes neatlikę juridinių formalumų negalėjome to daryti. Todėl norime paraginti Jus ir pažįstamus mokėti LGUVO nario mokestį ir finansiškai remti mūsų veiklą. Praeito susirinkimo metu buvo nustatytas 100 Lt nario mokestis, tačiau galima mokėti mažesnį lengvatinį mokestį (ne mažiau 10 Lt) pirmaisiais metais be jokių prašymų, tiesiog asmeniniu sprendimu.

Jį galima sumokėti atliekant banko pavedimą į LT27 7044 0600 0616 6581 (AB SEB bankas, banko kodas 70440), nurodant narių vardus ir pavardes (jei mokama už kelis narius). Arba tiesiog grynais bet kuriam LGUVO valdybos nariui (šiuo metu Edmundui Atkočiūnui, Ievai Vozbutaitei, Daumantui Matuliui, Svajui Asadauskui, Tadui Kubiliui, Audriui Mėmėnui ir Giedrei Kondratas), LGUVO finansininkei (Deimantei Vilčinskaitei) ar kitiems asmenims, įgaliotiems LGUVO.

Ši įmoka suteiks teisę balsuoti sekančiame Visuotiniame narių susirinkime. Be to, iš ankstesnių metų pamenate, jog LGUVO renginių sėkmė labai priklauso nuo surinktų nario mokesčių, nes mes negauname jokios paramos iš valstybės. Deja, po nemenkų išlaidų registracijos mokesčiams, lėšų renginiams jau liko labai nedaug.

Taigi lauksime Jūsų banko pavedimų arba įmokų grynais. Jei kils kokių neaiškumų, skambinkite ar rašykite man (tel.: 8 682 56893, bet būsiu išvykęs iki rugsėjo 15) arba Deimantei (tel. 8 643 94714, el. p. d.epastas@gmail.com). Kuo anksčiau papildysime LGUVO biudžetą, tuo sėkmingiau suruošime planuojamus renginius – pikniką rugsėjo vidury, išvyką į pajūrį žiemos pradžioj, Visuotinį susirinkimą ir kt.

Iš anksto Jums ačiū už pareigingumą!

Svajus