Dalyvaujame „Darom 2011“

Kviečiame visus LGUVO „Sugrįžus“ narius ir jų draugus sudalyvauti aplinkos tvarkymo akcijoje „Darom 2011“, kuri šiais metais vyks balandžio 16 d. 10.00 val. Daugiau informacijos: www.mesdarom.lt.

Kviečiame visus: po vieną, poromis, šeimomis ar su draugais, giminaičiais ar kaimynais balandžio 16 d. 10.00 val. rinktis prie Verkių rūmų (Žaliųjų Ežerų g. 49) ir savo rankoms prisidėti prie Verkių dvarvietės ir apylinkių tvarkymo.

Prie mūsų prisijungs Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija, Botanikos instituto darbuotojai ir Vilniaus verslo kolegijos studentai bei dėstytojai.

Akcijos organizatoriai pasirūpins šiukšlių rinkimui reikalingomis priemonėmis bei šiukšlių išvežimu. Tačiau turime patirties, kad šiukšlių maišų ar pirštinių ne visiems pakanka. Todėl jei turite vieną kitą atliekamą šiukšlių maišų ritinėlį ar laisvą pirštinių porą – būtinai pasiimkite.

Vienas akcijos tikslų – kad kuo mažesnis atliekų kiekis pasiektų sąvartyną ir kuo daugiau jų būtų išrūšiuota ir priduota į atliekų perdirbimo bendroves. Akcijos metu atliekos bus rūšiuojamos į komunalines, elektronikos, antrines žaliavas bei padangas.

„Darom 2011“ nauja iniciatyva: išvalykim stalčius nuo senų telefonų. Akcijos dalyviai į talkos vietą kviečiami atnešti nenaudojamus mobiliuosius telefonus, kurie bus perduoti senus telefonus superkančiai bendrovei „Greenfone LT“. Už senus telefonus surinkti pinigai bus skirti akcijos „Darom“ reikmėms.

O šauniai padirbėjus tikimės, kad neskubėsime skirstytis ir pabendrausime prie bendro vaišių stalo. Ateikime su savo lauknešėliais – pradžiuginsime ne tik kitus, bet ir save.

Pageidautume bent apytikriai žinoti dalyvių skaičių. Prašome registruotis el. paštu d.epastas@gmail.com arba tel. 8 643 94714 (Deimantė).

Norintieji kartu su Daumantu Matuliu tradiciškai tvarkyti aplinką šalia Vilniaus vaikų namų ir pabendrauti su vaikais bei „Jutmilos“ fondu kviečiami atvykti balandžio 16 d., šeštadienį, 9.45 val. prie įvažiavimo į Žolyno gatvėje esantį troleibusų parką. Jei kas planuojate prisijungti prie Daumanto, prašau parašykite jam SMS tel. 8 655 06560.

Labai lauksime visų Jūsų atvykstant!