Nuspręsta bendradarbiauti

Susitikimas inicijuotas abipusiai. TMID ir „Sugrįžus“ bendras interesas – užsienyje gyvenantys tautiečiai. Pirmųjų misiją palaikyti pilnavertį tautinį ir pilietinį išeivijos gyvenimą puikiai papildo antrųjų siekis kuo daugiau išvykėlių sugrąžinti į gimtinę.

Sava patirtimi daugiau nei 40 „sugrįžėlių“ gali pagrįsti, jog kaip tik dabar grįžti – pats teisingiausias, reikalingiausias ir prasmingiausias laikas. Tai žingsnis į priekį visiems tiems, kas tiki savim ir savos šalies ateitim.

Vasaros karštis nesutrukdė apsikeisti idėjomis ir pažadais bendradarbiauti.

LGAVO „Sugrįžus“ pakvietė Tautinių mažumų ir išeivijos departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovus į pirmąjį savo vasarinį sąskrydį Lietuvoje. Jo programoje – kultūrinės, dalykinės, sportinės ir pramoginės temos ir rungtys.

Liepos viduryje besirenkantys LGAVO „Sugrįžus“ nariai kvietimus išsiuntė ir kitiems savo draugams ir partneriams: Lietuvos Išeivijos Institutui, Lietuvių grįžimo į Tėvynę centrui, projektų: „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009″, „Pasilik Lietuvoje“ vadovams, JCI, Švietimo ir mokslo ministerijai, LRS atstovams, LB užsienyje, Lietuviškos spaudos atstovams užsienyje. Ir žinoma – saviems dar nesugrįžusiems draugams.

Plačiau apie TMID – www.tmid.lt.