Kviečiame į susitikimą su vokiečių rašytoja Reglindis Rauca

Rugsėjo 28 d. (ketvirtadienį) 18.00 val. Vilniaus žydų viešojoje bibliotekoje vyks pokalbis-susitikimas su vokiečių rašytoja, aktore, lektore Reglindis Rauca, kuri pasakos savo šeimos istoriją.

Reglindis Rauca yra Kauno geto budelio Helmuto Raucos anūkė. Apie senelio padarytus karo nusikaltimus ji sužinojo netikėtai 2003 metais. „Siaubingų nusikaltimų atradimas, jų reikšmė sukėlė didelį šoką ir tapo svarbia mano kūrybos ir gyvenimo tema“, – sako R. Rauca, nusprendžiusi atskleisti šią nuo jos slėptą giminės istorijos dalį.

R. Rauca pabrėžia, kad tiek Vokietijoje, tiek Lietuvoje kalbėjimas apie Holokaustą, jo įvykius vis dar prasideda nuo užmaršties. Todėl rašytoja Holokausto temą iškelia savo straipsniuose ir knygose.

Pokalbį Vilniaus žydų viešojoje bibliotekoje ves knygos „Mes nežudėme“ autorius Arkadijus Vinokuras, pakvietęs vokiečių rašytoją atkvykti į Lietuvą.

Rugsėjo 23-ąją buvo minima Lietuvos žydų genocido diena. Tą dieną 1943 m. buvo likviduotas Vilniaus žydų getas.

Norintys dalyvauti kviečiami registruotis el. p. info@vilnius-jewish-public-library.com arba tel. (8 5) 219 7748 (nuo 11.00 iki 18.00 val.).

Vieta – Vilniaus žydų viešoji biblioteka (Gedimino pr. 24, Vilnius), įėjimas iš Mažojo teatro kiemo

Laikas – rugsėjo 28 d. 18.00 val.