JAV Nepriklausomybės dienos piknikas Verkiuose

Sugrįžėliai tradiciškai prisijungia prie JAV Prekybos Rūmų organizuojamo Nepriklausomybės dienos pikniko Verkių parke Vilniuje (>>>). Jis vyks liepos 3 d., penktadienį, adresu Žaliųjų ežerų g. 49, Vilnius.

Rinksimės jau viduje ir greičiausiai turėsime savo stalą! Programoje – himnai, paradai, fejerverkai, nemokami desertai, planuojama ir bendra sugrįžėlių nuotrauka. Paraginkite ir kitus prisijungti!

Numatytas renginio pradžios laikas – 18.00 val. Tuo metu jau būna gana ilgos eilės prie įėjimo, todėl patartina atvykti kiek anksčiau. Šiemet organizatoriai primygtinai ragina iš anksto įsigyti kvietimus už 15 eurų. Jie teigia, kad atėjusiems be įsigytų kvietimų leis susimokėti prie įėjimo į parką ir pakliūti į renginį tik išimties tvarka. Kiek griežta bus išimties tvarka nežinome, todėl raginame tvirtai apsisprendusius dėl dalyvavimo tiesiogiai įsigyti kvietimus iš pačių organizatorių. Tereikia prisijungti prie nurodytos svetainės, užpildyti prašomą informaciją ir atlikti pavedimą. Vėliau nurodytu el. pašto adresu ateis registracijos numeris, kurio pakaks įėjimui į pikniką.

Birželio pabaigoje sugrįžėlių susitikimo nebus, tiksliau, jis yra nukeliamas į pikniką Verkių parke.

Iki smagaus pasibuvimo!