LGUVO prisijungė prie paramos akcijos „Maltiečių sriuba“

Lapkričio 8 d. Vilniuje Maltos ordinas pradėjo kasmetinę labdaros akciją „Maltiečių sriuba“. Jos atidarymo šventėje dalyvavo ir Lietuvių, gyvenusių užsienyje, visuomeninė organizacija „Sugrįžus“, kurią atstovavo prezidentas Edmundas Atkočiūnas.

Maltiečiai ir jų draugai, rėmėjai, partneriai vaišindami sriuba praeiviams priminė, kaip svarbu dalintis, nes dubenėlis bendro valgio, dėmesys vienas kitam suartina ir sustiprina visus kaip bendruomenę.

LGUVO šventėje sulaukė kitų dalyvių sveikinimų ir linkėjimų. Ypač šiltai visus „Sugrįžus“ narius ir draugus pasveikino akcijoje dalyvavę krepšininkai, kurie taip pat dažnai išvyksta ir gyvena užsienyje, bet visuomet sugrįžta į savo šalį.

Labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ tikslas – priminti, kad šalia mūsų gyvena tūkstančiai vienišų, skurstančių senolių. Jie tyliai laukia pagalbos, gero žodžio, dėmesio. Nepamirškime jų – mūsų senoliai, išgyvenę tremtį, netektis, politinius pasikeitimus, yra mūsų istorija. Jie mūsų valstybės atkūrimo šimtmečio tikrieji liudytojai ir dalyviai.

Daugiau šventės akimirkų – organizatorių nuotraukose >>>