Autoriaus Archyvai: Lina

Visų laukia vasario susitikimas

Vasaris – trumpiausias mėnuo, tad ir paskutinis mėnesio ketvirtadienis netruks ateiti. Kažkas tądien bus pavargęs po malonaus šurmulio knygų mugėje, kažkas skubės užbaigti dienos darbus ar tiesiog džiaugsis tuoj prasidėsiančiu savaitgaliu… O restorane „Prancūzai“ LGUVO nariai ir jų draugai!

Skaitykite toliau

Neregėta Lietuva laboratorijose

Fotomenininkas Marius Jovaiša iš nuotraukų vėl kuria mums neregėtą Lietuvą. Dabar jis lankosi laboratorijose, susitinka su mokslininkais, kurių darbai vertinami visame pasaulyje, ir per fotoobjektyvą stebi jų veiklą. Vienas iš jų – VU Biotechnologijos instituto profesorius Daumantas Matulis, su kolegomis laboratorijose kuriantis pradines priešvėžinių vaistų idėjas.

Daumantas mokėsi ir dirbo JAV, tačiau jis grįžo į Lietuvą ir jai pritaiko naujoves – taip pat kuria mums dar neregėtą Lietuvą.

LRT TV „Labas rytas, Lietuva“ >>>

Europos parke prasidėjo Lietuvių vienybės karūnos paminklo statyba

Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo šimtmečiui, gruodžio 9 d. Europos parke buvo pastatytas aukuras Lietuvių vienybės karūnos paminklo įgyvendinimo projekte, po kuriuo buvo įkasti palinkėjimai Lietuvai. Šio projekto minties autorius LGUVO „Sugrįžus“ prezidentas E. Atkočiūnas, idėjos generatorius ir įgyvendintojas – skulptorius architektas, poetas Gediminas Radzevičius ir kiti iniciatyvinės grupės nariai.

Skaitykite toliau

LGUVO prisijungė prie paramos akcijos „Maltiečių sriuba“

Lapkričio 8 d. Vilniuje Maltos ordinas pradėjo kasmetinę labdaros akciją „Maltiečių sriuba“. Jos atidarymo šventėje dalyvavo ir Lietuvių, gyvenusių užsienyje, visuomeninė organizacija „Sugrįžus“, kurią atstovavo prezidentas Edmundas Atkočiūnas.

Maltiečiai ir jų draugai, rėmėjai, partneriai vaišindami sriuba praeiviams priminė, kaip svarbu dalintis, nes dubenėlis bendro valgio, dėmesys vienas kitam suartina ir sustiprina visus kaip bendruomenę.

Skaitykite toliau