Autoriaus Archyvai: Svajus

Paskutinis ketvirtadienis – su Eurobasket!

Rugpjūčio mėnesio paskutinį ketvirtadienį negalima negalvoti apie krepšinį. 🙂 LGUVO „Sugrįžus“ narius ir jų draugus kviečiame į „Stars and Legends“ barą (Konstitucijos pr. 12), kur galėsime kartu stebėti varžybas Lietuva – Gruzija. Varžybų pradžia – 18.30 val. Bet siūlome atvykti anksčiau, kad prasidėjus varžyboms būtų mažiau sumaišties. 🙂 Stalas rezervuotas SUGRĮŽĖLIŲ vardu.

Planuojančių prisijungti, prašome pranešti bent kelios valandos iki rungtynių vienu iš 2 būdų, kad galėtume įsivaizduoti, kelių vietų stalo reikės:

  1. pasižymėti Facebook renginyje „Dalyvausiu“ arba
  2. parašyti Indrei (indre.makauskaite@gmail.com), kiek jūsų atvyks.

Lauksime pergalingo Lietuvos krepšinio rinktinės sudalyvavimo!

Seime užsienio lietuviai kėlė klausimą, ar migruojanti Lietuva taps sugrįžtančia Lietuva

Lietuvių, gyvenusių užsienyje, visuomeninės organizacijos „Sugrįžus“ (LGUVO) nariai balandžio 24–28 d. dalyvavo Lietuvos Parlamente vykusiuose Lietuvos Respublikos Seimo (LRS) ir Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) komisijos posėdžiuose, kuriuose buvo svarstomi aktualūs ir esminiai užsienyje ir Lietuvoje gyvenantiems lietuviams klausimai.

Skaitykite toliau

„Gyva mūsų Žemė“ atgarsiai

Džiugu, kad sugrįžėlių organizuoti renginiai pasiekia plačią auditoriją. Ačiū LGUVO „Sugrįžus“ prezidentui Edmundui Atkočiūnui, Gitanai Merkelienei ir Klaudijai Merkelis už sėkmingai suruoštą koncertą „Gyva mūsų Žemė“, vykusį balandžio 2 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Skaitykite toliau

LGUVO kviečia į susitikimą su Žygimantu Pavilioniu

Kovo 23 d. (ketvirtadienį) 19.00 val. LGUVO „Sugrįžus“ kviečia visus lietuvius, gyvenusius užsienyje, ir jų draugus atvykti į gražia tradicija tapusį kartą per mėnesį vykstantį susitikimą su įdomiomis diskusijomis, pokalbiais ir pažintimis. Šio mėnesio svečias – Lietuvos Respublikos Seimo narys Žygimantas Pavilionis, su kuriuo vakarą praleisime restorane „Grey“ (Pilies g. 2, Vilnius).

Diplomatas, buvęs Lietuvos Respublikos ambasadorius JAV, sutiko pasidalinti savo profesine ir asmenine patirtimi, papasakoti apie savo patirtį LR Seime, diplomatinėje tarnyboje, atsakyti į Jus dominančius klausimus. Bus puiki proga padiskutuoti aktualiais Lietuvos ir užsienio politikos klausimais, aptarti Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių lietuvių aktualijas, emigraciją bei galimybes sugrįžti ir gyventi Lietuvoje.

Skaitykite toliau

LGUVO sveikina su Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Brangūs LGUVO „Sugrįžus” bičiuliai,

Visus sveikinu su Vasario 16! Linkiu visada saugoti Laisvę, ją branginti, dalintis laisvės patirtimi su kitais.

Mūsų laisvės patirtis Lietuvoje yra unikali. Tai laisvė netik nuo pavergėjų. Tai laisvė nuo to, kas žmogų daro ydingai priklausomu – tai visa neigiamų moralinių ydų skalė. Ar ne į tokią vergovę šiandien vis labiau įtraukiami asmenys, ir būtent tie, kurie neturi ir jiems nėra perduota pilnos Laisvės sąvokos samprata.

Skaitykite toliau

Paskutinis vasario ketvirtadienis „Grey“ restorane

Tradicijų nelaužome, kaip kiekvieną mėnesį, taip ir šį, artėja metas smagiam „Sugrįžėlių“ susibūrimui. Šįkart išbandysim „Grey“ restoraną, kuris įsikūręs Pilies g. 2, Vilnius, taigi priešais Valdovų rūmus. Renkamės vasario 23 d., ketvirtadienį, 19.00 val., rezervacija Indrės ir sugrįžėlių vardu.

Iki greito ir malonaus!