Autoriaus Archyvai: Svajus

Sugrįžėlių poezijos vakaras XII.22

Pandemijos metu tiesioginius susitikimus rengti nėra paprasta, bet bandome sudaryti ir tokias galimybes. Kviečiame į poezijos vakarą „Gyvenimas viltyje“. Programoje:
• Dr. Jūratė Landsbergytė – fortepionas.
• Undinė Teišerskienė – poezija.
• Rimas Užgiris – poezija.
• Gitana Merkelienė – poezija.
• Klaudija Merkelis – skaitovė.
• Edmundas Atkočiūnas – poezija.

Poetai yra gyvenę užsienyje ir grįžę į Lietuvą. Daugiau informacijos gali pateikti patys programos dalyviai. Vakaras vyks 2021 m. gruodžio 22 d. trečiadienį, nuo 18 val. Privalomas galimybių pasas ir kaukės dėvėjimas. Adresas: Čiurlionio namai, Savičiaus 11, Vilnius.

LGUVO Visuotinis susirinkimas vasario 16

Dėkojame visiems sugrįžėliams, prisijungusiems nuotoliniu būdu prie virtualaus Visuotinio susirinkimo. Simboliška, kad jis vyko mums svarbios šventės metu, 2021 m. vasario 16 d. Buvo patvirtintos LGUVO Prezidento Edmundo ir finansininkės (bei susirinkimo organizatorės) Ingridos ataskaitos. Nuspręsta neorganizuoti naujų rinkimų, vyko diskusija apie organizacijos veiklą karantino sąlygomis. Ačiū už dalykiškus pasiūlymus ir konstruktyvias diskusijas, buvo džiugu vėl pasimatyti, nors ir netiesiogiai!

Darbalaukis su dalimi Visuotinio susirinkimo dalyvių

Paskutinis rugpjūčio ketvirtadienis Lukiškių aikštėje

Nors šiuo sudėtingu laikotarpiu turime kiek riboti didesnius renginius, visgi norisi išnaudoti progas susitikimams. Paskutinį rugpjūčio ketvirtadienį, VIII.27, kviečiame prisijungti prie „Vilnius skaito“ bibliotekos organizuojamo renginio „Suckeverio sugrįžimas“ Lukiškių aikštėje 19 val
https://www.facebook.com/events/247487452884780/
Jei smarkiai lis, renginys bus perkeltas į Nacionalinę M. Mažvydo biblioteką. Dėl detalių kreipkitės į Jurgitą Matulienę. Nepamirškite saugumo priemonių!

LGUVO Visuotinis susirinkimas

Visi, kurie negalėjo dalyvauti pernai, laukiami šiemet. Vasario 2 d. (šeštadienį) kviečiame organizacijos narius į kasmetinį LGUVO Visuotinį susirinkimą. Žinoma, laukiame ir naujų narių, neseniai grįžusių į Lietuvą, idėjų organizacijai turinčių ir Lietuvą mylinčių tautiečių.

Skaitykite toliau